5 papuošalų priežiūros klaidos, kurių norėsite išvengti

Jeigu turite nemažai papuošalų natūralu, kad juos reikia daugiau ar mažiau prižiūrėti. Tačiau reikia žinoti tam tikras taisykles, kurios padės juos prižiūrėti tinkamai ir jiems nepakenkti. Todėl šiame straipsnyje parinkome taisykles, kokių klaidų reikia vengti, norint prižiūrėti sidabrinius papuošalus. Kadangi jų daugelis turi tikrai nemažai, todėl ši informacija turi būti aktuali.

Sidabrinių papuošalų valymas

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, kaip sidabriniai papuošalai yra valomi. Galima girdėti, kad juos valo dantų pasta, druskos tirpalu po to valoma medvilninėmis šluostėmis ar kitais panašiais būdais. Tačiau nors kai kam tai gali pasirodyti pakankamai efektyvu, tačiau tokio tipo papuošalai gali būti subraižomi ir taip prarasti savo išvaizdą, todėl geriausias sprendimas juos valyti yra specialios šluostės. Tokias valymo priemones nesunku įsigyti, jos parduodamos parduotuvėse, kur ir parduodamas sidabras, tad tikrai neturėtų kilti nesklandumų, norint jas įsigyti.

Tinkamas sidabrinių papuošalų laikymas

Kai kam gali atrodyti, kad papuošalų laikymas negali būti kenkiantis papuošalams, tačiau toks manymas daro dar vieną klaidą. Pats geriausias laikymo sprendimo būdas skirtingų metalo papuošalus laikyti skirtingose dėžutėse, kad jie nesiliestų vienas su kitu. Ypač sidabriniams papuošalams gali kenkti guma, dažai. Tad mažiausiai jiems kenksite tada, kai jie turės atskirą papuošalų dėžutę, kur tik nusegtus papuošalus galėsite pasidėti tvarkingai.

Ilgai nevalomi sidabriniai papuošalai

Dar viena klaida, kurią galima įžvelgti gana dažnai yra ta, kad sidabriniai papuošalai nėra valomi iš viso. Jeigu jie segami pakankamai dažnai, jie ne tik praranda savo išvaizdą, bet ir nedidelės ertmės prisipildo įvairiais nešvarumais. Ypač tokia problema yra aktuali, jeigu tam tikras papuošalas turi labai daug vingių, raštų ir panašiai. Tad tokių papuošalų priežiūra turi būti dar intensyvesnė, nes aplinkinių akiai kartais gali atrodyti ne taip patraukliai, nors ir koks gražus papuošalas bebūtų.

Taisymas

Kai kam tai gali pasirodyti naujiena, bet ir sidabrinius papuošalus galima taisyti. Juk ir mūsų avimi batai kartais suplyšta, tačiau, kad jų neišmesti, galima juos nunešti pas specialistą, kad smulkias pataisomas vietas sutvarkytų. Lygiai tokia pati situacija gali būti su papuošalais. Jeigu matote, kad tam tikra vieta įtrūko ar tam tikra detalė nulūžo, visada reikia kreiptis į specialistus, kad problema būtų sutvarkyta.

Parašykite komentarą