Apie ką galite nepagalvoti prieš skrydį oro balionu?

Jeigu ruošiatės skristi oro balionu ir tai darote pirmą kartą, tikriausiai apie daug dalykų galite ir nepagalvoti. Aišku, kai kurie iš jų bus ne tokie svarbūs ir be jų galima apsieiti, tačiau kai kurie bus svarbūs ir neretu atveju gali sutrukdyti pilnavertiškai mėgautis skrydžiu, nes mintys bus visai kitur. Tad šiame straipsnyje surinkome pačią naudingiausią informaciją, kurios gali prireikti dar prieš skrydį, kad visi įmanomi dalykai būtų padaryti ir apgalvoti, kad vėliau nereikėtų nieko rūpintis ir turėti nedidelių problemų. 

Laikas

Dažniausiai kai yra užsakinėjamas skrydis oro balionu, paprastai pagalvojama tik apie laiką, kurį sugaišite skrisdami, skrydis gali trukti iki dviejų valandų ir atvykimo laiką pirmyn ir atgal. Tačiau labai svarbu žinoti, kad ne tik tai gali sudaryti visą pramogos laiką. Prieš pakylant į dangų bus pravedami mokymai, kuriuos išklausyti reikės, jeigu norėsite skristi. Todėl reikia nepamiršti ir prisidėti papildomo laiko, ypač, jeigu jūsų dienotvarkė yra pakankamai užimta. Pats geriausias variantas yra tada, jeigu turėsite laisvą pusdienį, kada nereikės niekur skubėti, galvoti apie pašalinius dalykus. Geriau laiko turėti kiek daugiau nei kad reikia, tada tikrai galėsite pasimėgauti skrydžiu. 

Oro sąlygos labai svarbios

Aišku, kai kam gali tai atrodyti nereikšminga, nes oras nuo mūsų norų nepriklauso, tačiau vis tiek turite pagalvoti ir apie tai, nes pasiruošti reikės. Galima visko tikėtis, jeigu artimiausiomis dienomis oras nebus idealus, lys, pūs vėjas, tada tikėtina, kad ir tą dieną, kada skrydis yra suplanuotas, bus lygiai tas pats. O kokios yra idealiausios sąlygos, kai norite skristi oro balionu, turi žinoti kiekvienas. Tad geriausia yra kai nėra per didelio vėjo, nes šios priemonės vairuoti nėra galimybės, tad jis turi būti, bet ne per daug didelis, nelyja, nežaibuoja. Jeigu skrydžiai oro balionu pasirenkami anksti rytą, tai neturėtų būti per didelis rūkas, nes tada matomumas yra prastas, o tai gali kelti grėsmę neatsargiam skrydžiui. Mėgaujantis skrydžiu su oro balionu matomumas turi būti geras.

Apie ką dar reikia pagalvoti?

Anksčiau išvardinti dalykai tikrai nėra viskas, apie ką reikia pagalvoti. Štai dar keli dalykai, kurie yra neatsiejami su skrydžiu oro balionu:

  • Patogumas. Patogi apranga yra privaloma, nes tokiai kelionei nebus labai patogaus įlipimo ir išlipimo.
  • Tikriausiai tokia pramoga geriausia mėgautis ne vienam, todėl turite pagalvoti apie žmones, kurie nebijo aukščio ir pasiryžtų skristi kartu su jumis.
  • Nors tokia pramoga yra vykdoma tik šiltuoju metų laikotarpiu, tačiau apie ją reikia pagalvoti kiek iš anksčiau, nes skrydis oro balionu yra labai paklausus, todėl suplanuotai datai ne visada gali būti vietos.

Spauskite čia ir pasirinkite Jums tinkamą  skrydį: virš Trakų, Vilniuje, Kaune

Parašykite komentarą