Ar šilumos siurblys tinkamas pasirinkimas namams?

Tinkamai namų šildymu pasirūpinti gali būti gana sudėtinga. Taip yra dėl to, nes šildymo sistemų šiuo metu yra visokių, tačiau tik dalis jų iš tikrųjų yra vertos dėmesio. Vienas populiariausių pasirinkimų yra šilumos siurbliai. Jie išties puikus pasirinkimas visiems namams, kadangi šilumos siurbliai gali būti labai įvairūs. Vienas iš dažniausių pasirinkimų yra oras-vanduo šilumos siurblys. Jis puikiai tinka namams, kur reikalingas ne tik šildymas, bet ir karštas vanduo. Ne ką mažesnio dėmesio sulaukia ir kitas šilumos siurblys – oras-oras. Jo dėka žiemos metu galima sušildyti orą ir komfortiškai gyventi, o vasaros metu atvėsinti ir mėgautis vėsiu oru.

Kokios alternatyvos?

Šilumos siurblius pakeisti sudėtinga, kadangi jie atlieka daug įvairių funkcijų. Pavyzdžiui, jūs galite rasti sistemą, kuri šildo, taip pat ir sistemą, kuri vėsina orą, tačiau ar daug sistemų, kurios atlieka abi šias funkcijas? Taip pat ir sudėtinga būtų rasti alternatvvą oras-vanduo sistemai, kuri ne tik sušildo orą, bet ir vandenį. Tad nenuostabu, jog vis daugiau žmonių renkasi šilumos siurblius. Juk šilumos siurbliai unikali ir inovatyvi sistema, veikianti nuotoliniu būdu.

Per kiek laiko atsiperka šilumos siurbliai?

Šilumos siurblius neretai žmonės renkasi dėl to, jog jie padeda sutaupyti. Žinoma, yra daugybė ir kitų priežasčių. Pavyzdžiui, ekologiškumas. Visgi tai, jog bus galima sutaupyti, daugeliui atrodo svarbiausias dalykas. Tačiau šilumos siurblių atsipirkimas priklauso nuo to, kaip atidžiai rinksitės ir pasidomėsite taupymo galimybėmis. APVA yra valstybės teikiama parama, kurios dėka galima sutaupyti nemažą sumą. Šilumos siurbliai yra inovatyvūs ir ekologiški, todėl nenuostabu, kad jiems skiriama parama. Kadangi jie prisideda prie gamtos išsaugojimo, valstybė nori bent šiek tiek prisidėti prie jų pirkimo. Visgi parama teikiama tik tiems, kurie perka šilumos siurblius ir išmeta senus dujinius katilus. Jei jie jau turi šilumos siurblius ir nori pakeisti jį nauju, bus sunku gauti paramą. Pasidomėti APVA parama naudinga prieš perkant šilumos siurblį, galbūt valstybė prisidės prie jo įsigijimo ir grąžins dalį sumos.

Parašykite komentarą