Greitasis kreditas ypač praverčia tada, kai Dievas pasijuokia iš mūsų planų

Atrodytų, šį mėnesį jau pagaliau pavyks „sutilpti“ į pastoviai gaunamų pajamų „rėmus“, bet… Lyg akmuo iš giedro dangaus „nukrito“ vaiko liga (vaistai, deja, iš tiesų brangus „malonumas“), sugedo senutėlis automobilis, suskilo klozetas ar iškilo kita problema, kurios sprendimas pareikalavo nenumatytų išlaidų. Kaip sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. Gerai, jei piniginėje ar banko sąskaitoje esančių pinigų dar pakanka. O ką daryti, kai turimų santaupų per mažai arba, išleidus visus pinigus, rizikuojama, jog gali pritrūkti pinigų tokioms būtinoms išlaidoms, kaip, pavyzdžiui, komunaliniai aptarnavimai, maistas ir pan.? Greitasis kreditas – viena iš išeičių, kurios galimybę turėtų apsvarstyti net ir tie, kurie šią finansinę paslaugą yra linkę vertinti gana atsargiai.

Greitasis kreditas – įvairių poreikių patenkinimui

Galima greitojo kredito suma, priklausomai nuo konkrečios kredito bendrovės, skiriasi. Tačiau kredito „žirklės“ įprastai yra gana didelės. Pavyzdžiui, „SMSpinigai“ klientams siūloma greita paskola prasideda vos nuo 100 Eur. O maksimalus greitasis kreditas internetu, kalbant apie šią kredito bendrovę  – net 15 000 Eur. Tad, akivaizdu, jog ir klientų poreikiai, kuriems yra aktualu skubus kreditas, yra labai skirtingi.

Tiesa, yra vienas svarbus niuansas, dėl kurių smulkieji kreditoriai tarp klientų neretai yra vertinami labiau nei komerciniai bankai ar kredito unijos. Kreditorius nereikalauja iš Jūsų jokių įrodymų, kur išleidote pasiskolintus pinigus. Ši taisyklė galioja net ir tuo atveju, jei greita paskola internetu buvo tikslinė, pavyzdžiui, automobiliui ar namų remontui. Viskas priklauso tik nuo paties kliento sąmoningumo.

Ir, žinoma, individualių poreikių, kurie yra labai skirtingi. Kai kuriems klientams greitasis kreditas – finansinė paslauga, priimtina tik tais atvejais, kai pinigai reikalingi labai svarbių poreikių patenkinimui. Pavyzdžiui, medikamentai, maistas, mokesčiai už komunalines paslaugas bei kitos „degančios“ išlaidos.

Tuo tarpu kita klientų kategorija į gyvenimą žiūrinti pro kitokius „akinius“, neapsunkina savęs pasvarstymais, ar kažkuris noras yra toks reikšmingas, jog būtų galima bandyti jį išpildyti „į skolą“. Reikia indaplovės ar skalbinių džiovyklės? Vasaros savaitgalį, užuot sėdėjus prie televizoriaus, norisi praleisti turiningiau, pavyzdžiui, išvykstant prie jūros ar ežero? Net jei piniginė ar banko sąskaita sako „nežinau“ ar išreiškia didelę abejonę, greita paskola internetu gali padėti šiam poreikiui virsti realybe. Juk, šiaip ar taip, gyvename tik vieną kartą, tiesa?

Ką reikia žinoti prieš pasirašant greitojo kredito sutartį?

Nors greitieji kreditai internetu, vertinant procedūros greitį bei paprastumą, atrodo labai nesudėtinga finansinė paslauga, svarbu suvokti, jog tai – labai atsakingas žingsnis. Pinigai į banko sąskaitą, kreditoriui patvirtinus paraišką, „įkris“ labai greitai, tačiau jau po mėnesio turėsite pradėti atlikti savo, kaip pavyzdingo paskolos gavėjo, pareigas. Tai yra – laiku mokėti sutartyje numatyto dydžio greitos paskolos internetu įmokas. Pastarąsias sudaro ne tik grąžinamo kredito dalis, bet ir palūkanos bei kiti mokesčiai, nuo kurių neatsiejamas greitas kreditas visa parą.

Žinoti, jog greiti pinigai neatsiejami nuo rimtų įsipareigojimų, kalbant apie paskolas, ir yra bene svarbiausia. Žinoma, kiekvienas klientas turi galimybę pasirinkti sau maksimaliai geriausias paskolos sąlygas. Vertinant jas, svarbu atsižvelgti ne tik paskolos palūkanas, bet ir kitus mokesčius, nuo kurių neatsiejami greitieji kreditai telefonu (sutarties sudarymo, administravimo bei kiti).

Nenustebkite pamatę reklamą, jog siūlomas greitas kreditas be palūkanų. Taip, tai realu, bet įprastai tokios akcijos turi ir papildomų sąlygų. Pavyzdžiui, „SMSpinigai“ pirmą kartą besiskolinantiems klientams siūlo nemokamą kreditą (tai yra kreditą be palūkanų). Tiesa, paskolos suma negali viršyti 1 000 Eur, o kredito grąžinimo laikotarpis – ne ilgesnis nei 12 mėnesių. Jei minėtos sąlygos Jums yra priimtinos, nepraleiskite progos pasiskolinti pigiau. 

 

Parašykite komentarą