Patys didžiausi šiltlysvių privalumai

Sava užauginta daržovė, vaisius ar uoga yra kur kas skanesnė, nei kad nusipirkta iš parduotuvės. Todėl daugelis, jeigu tik turėtų tokią galimybę, galime garantuoti, kad augintų viską, ką tik yra įmanoma. Tačiau ne visiems yra suteikiamos tokios galimybės, tačiau jeigu ir turite nedidelį nuosavą kiemą, tokia galimybe galima pasinaudoti, nors daugeliui gali atrodyti, kad tai yra neįmanoma. Dauguma gali pagalvoti apie šiltnamius, tačiau jie yra pakankamai dideli, tad mažuose kiemuose ne visada yra tiek vietos. Tačiau jeigu kalbėsime apie šiltlysves, tada situacija yra visai kitokia.

Galimybė pastatyti praktiškai visur

Kadangi tikrai ne visi turi tokius didelius kiemus, kuriuose gali sutalpinti viską, tačiau tam tikrą plotelį norisi turėti, kur būtų galima pasisodinti tam tikrus vaisius ar daržoves ir atėjus laikui juos galėtumėte skinti tiesiai iš savo daržo. Todėl tokiu atveju šiltlysvė gali būti puiki išeitis, nes ji palyginti su šiltnamiais yra pakankamai maža, todėl nesunkiai galima įtalpinti net ir į patį mažiausią kiemą. O ten auginti galima lygiai tą patį, ką ir augintume šiltnamiuose.

Gali kuo puikiausiai atstoti šiltnamį

Verta pripažinti, kad šiltnamiai yra kiek populeriasni, nei kad šiltlysvės, nes žmonės kur kas labiau pripratę prie jų, mano, kad tik juose gali užsiauginti norimas daržoves. Tačiau tokius mitus norime sugriauti, nes šiltlysvės kuo puikiausiai gali atstoti šiltnamius ir tai gali būti netgi patogesnis sprendimas daugelyje atvejų, o vienas iš jų yra tas, kad šiltlysvės yra kur kas kompaktiškesnės, o tai daugeliui duoda labai daug privalumų.

Patogus naudojimui

Tikrai ne visi augalai gali augti tiesiog lauke. Kai kam reikia daugiau šilumos, drėgmės, o kai kam gali pakenkti stipresnis lietus ar vėjas. Tad tokiu atveju, tokius augalus reikia slėpti, o tam puikiai tinka šiltlysvės. O gera žinia yra ta, kad jas naudoti yra pakankamai lengva, nes reikalui esant tam tikras dalis galima atidaryti, padaryti taip, kad patektų daugiau oro, jeigu reikia palaistyti, taip pat priėjimas bus pakankamai paprastas. O jeigu reikės nuimti derlių, taip pat patogiai tam tikras dalis bus galima atidaryti.

Naudojamas ne vienerius metus

Jeigu bus pasirenkamos kokybiškos šiltlysvės, tai jas bus galima naudoti ne vienerius metus, todėl kiekvienais metais galėsite džiaugtis vis kitokiais augalais ir išbandyti kažką naujo. Todėl į tokį pirkinį verta investuoti, kad galutinis rezultatas džiugintų ir kiekvienais metais nereikėtų rinktis vis kažko naujo.

Parašykite komentarą