Sausas šunų ėdalas: pliusai ir minusai

Apie šunų mitybą galima girdėti pačių įvairiausių kalbų. Yra daug taisyklių, kurių patartina laikytis, vienos yra pakankamai logiškos, kitos ne tokios, tad tiems, kurie neseniai įsigijo šunis, visoje informacijoje pakankamai sunku susigaudyti. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie sausą šunų ėdalą, patikslinti jo pliusus ir minusus.

Privalumai renkantis sausą ėdalą

Tikriausiai galite matyti labai daug privalumų, kai yra renkamasi sausas ėdalas. Štai išskiriame kelis punktus:

  • Jis ilgai negenda, tad nusipirkus ir didelę pakuotę, ji išsinaudos visa ir dalies nereikės išmesti.
  • Tie, kas gyvena nedideliuose namuose, tikriausiai taupo kiekvieną vietą. Tad sausas maistas gali būti patogiai sandėliuojamas, jį galima laikyti įvairiose vietose.
  • Įpylus šuniui atitinkamą porciją, jis neprivalo iš karto ją suėsti. Dubenėlyje sausas maistas gali būti pakankamai ilgai.
  • Kramtant sausą maistą jie ne tik pasisotina, bet nauda yra ir jų dantims. Jie vienu kartu išsivalo, nes kietos dalelės liečiasi į dantis ir taip pašalinami visi nešvarumai.

Minusai renkantis sausą ėdalą

Renkantis sausą ėdalą galite girdėti ir minusų, dažniausiai išskiriami šie:

  • Ne visada pas šunis būna šviežio vandens, ypač pas tuos, kurie gyvena aptvaruose. O prie tokio tipo maisto vanduo yra privalomas. Duodant šlapią maistą, vandens kiekis, kurį turi suvartoti šuo sumažėja, tad šeimininkui reikia mažiau rūpintis. Bet tikram šeimininkui tai neturi turėti įtakos ir kiekvieną dieną vanduo turėtų būti keičiamas.
  • Sausas ėdalas ne visada gali būti pataikomas iš pirmo karto, tad gali praeiti nemažai laiko, kad šuo prie jo priprastų.

Rinktis sausą ėdalą ar ne?

Kaip matome, galime atrasti ganėtinai nemažai pliusų, kodėl verta rinktis sausą ėdalą. Aišku, reikia nepamiršti, kad jis turėtų būti kokybiškas, toks kaip Carnilove. Šis maistas yra suderintas šunims, tad su kiekvienu sauso ėdalo gabaliuku šuo gaus visas geriausias medžiagas, kurios jam reikalingos, todėl jis bus sveikas, nesirgs ir visada bus aktyvus. Tad kaip matome nuo pasirinkto maisto gali priklausyti labai daug faktorių, todėl į tai kreipkite dėmesį ir tokį ėdalą reikėtų rinktis iš specializuotų parduotuvių, o ne iš paprastų prekybos centrų.

 

Parašykite komentarą