5 faktai apie paplūdimio tenisą

Jei mėgstate tenisą ir ieškote kitokio mėgstamo sporto būdo, paplūdimio tenisas gali būti kaip tik jums. Paplūdimio tenisas – tai lauko žaidimas, kuriam reikalingos kitokios taisyklės ir įranga nei tradiciniam tenisui. Tad norime apie tai pasikalbėti plačiau ir išsamiau. Kalbiname šią sporto šaką išbandžiusius žmones. Štai penki faktai apie paplūdimio tenisą, kuriuos turėtų žinoti visi žaidėjai.

Svarbiausi 5 faktai nauda apie šį sportą

  1. Vienas iš pagrindinių paplūdimio teniso ir įprasto teniso skirtumų yra žaidime naudojamas kamuoliukas. Paplūdimio teniso kamuoliukas yra didesnis, lengvesnis ir minkštesnis nei tradicinio teniso kamuoliukas, todėl galima geriau kontroliuoti smūgius ir lėčiau žaisti. Be to, paplūdimio teniso aikštelė yra mažesnė nei įprastinė . Tai leidžia žaidėjams tiksliau atlikti smūgius, todėl tenisas yra taktiškesnis nei įprastas tenisas.
  2. Paplūdimio tenisas taip pat pasižymi smagia atmosfera. Dauguma šį sportą žaidžiančių žmonių tai daro tiesiog dėl malonumo ir draugystės, todėl aplinka yra mažiau konkurencinga ir draugiškesnė nei kitose rakečių sporto šakose, pavyzdžiui, skvoše ar badmintone.
  3. Paplūdimio tenisu dėl jo laisvos atmosferos ir paprastumo gali mėgautis visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Jis puikiai tinka šeimos susibūrimams ar grupiniams užsiėmimams.
  4. Paplūdimio teniso treniruotės yra privalomos visiems, norintiems išmokti žaidimo pagrindų. Jas lankyti galite visus metus Vilniuje.
  5. Tai nėra brangus sportas, palyginti su kitomis sporto. Vienintelės išlaidos, kurias patirsite, yra už raketę ir paplūdimio teniso kamuoliukus, bei treniruotes.

Norite išmėginti, tačiau ieškote įkvėpimo?

Neatidėliokite, geriausias laikas pradėti yra dabar! Apsilankykite paplūdimio teniso svetainėje PTM.LT , kad sužinotumėte, kaip atrodo šis sportas, ir pasisemkite įkvėpimo iš kitų žaidėjų.

Internete taip pat yra daugybė vaizdo įrašų, todėl galite susipažinti su visais judesiais ir technikomis, kurių reikia norint įvaldyti paplūdimio tenisą.

Pagalvokite apie naudą sveikatai. Paplūdimio tenisas – puikus būdas išlikti aktyviam ir geros formos. Jis pagerins jūsų koordinaciją, rankų ir akių koordinaciją, vikrumą ir refleksus. Be to, tai smagu! Juk sveikata – brangiausias turtas, tiesa?

Parašykite komentarą