KAIP SUKURTI ŠVENTIŠKĄ ATMOSFERĄ PER KALĖDAS?

Tiek pastato viduje, tiek ant namo fasado, tiek sodybos kieme, tiek daugiabučio namo balkone – visur gražiai atrodo kalėdinės girliandos, jų švieselės padeda įveikti tamsiojo metų laikotarpio depresiją ir primena apie artėjantį saulės sugrįžimą iš žiemos karalystės valdų.

Kokias kalėdines girliandas naudingiausia rinktis?

Praktiškiausias pasirinkimas – tai girliandos su baterijomis, nes jos savininkai nereikės rūpintis atstumu iki elektros lizdo arba slėpti ilgą jos laidą su kištuku. Tačiau reikia prisiminti ir tai, kad vis dėlto be rūpesčių nepavyks išsisukti, nes baterijos ne amžinos, jas teks laikas nuo laiko keisti.. Tad jeigu rinktumėtės girliandą su kištuku, ieškokite tokios, kurioje būtų įrengtas laikmatis, galintis ją išjungti po vidurnakčio. Tai būtų ne tik taupiau, bet ir galėtumėte per naktį ramiai miegoti.

Kokios yra kalėdinių girliandų lempučių spalvos?

Balta lempučių spalva laikoma klasikine. Jei jos atspalvis šiltas, patalpoje jausis intymi aplinka, o jei šaltas – tada tokios lemputės labiau tiks moderniame interjere. Tačiau jei jums labiau norisi žaismingos atmosferos namuose, tad rinkitės skirtingų spalvų lemputes. Dažniausiai rinkoje sutinkamos mėlynos, žalios, raudonos, oranžinės ir geltonos spalvų lemputės. Kuo daugiau švenčių metu namuose skirtingų spalvų, tuo nuotaika juose būna pakilesnė ir džiugesnė.

Kokios yra kalėdinių lempučių girliandų kainos?

Tos lempučių girliandos, kurias galima naudoti tik uždarose patalpose, būna pigesnės. Tuo tarpu už laukui skirtas girliandas tenka mokėti brangiau. Geriausia pirkti LED girliandų lemputes, nes jos nors ir brangesnės, tačiau ilgiau tarnauja, nes nebijo išorinio poveikio, nedūžta ir sunaudoja mažiau elektros energijos. Kita vertus, kaitrinės lemputės yra vertinamos ne tik dėl jų pigumo, bet ir jų skleidžiamos šviesos šiltumo, nes LED lempučių šviesa dažniausiai yra šaltų tonų.

Kokios būna girliandų formos?

Kokios formos lempučių girliandas rinktis labai daug priklauso nuo to, kurioje vietoje jas ketinate įsirengti. Pavyzdžiui, varveklio formos girliandos labiau tinka pastogėje ir balkone. Kitose vietose girliandos gali būti kabančios, tinklo formos arba apvalios. Per Kalėdas girliandomis galima papuošti ne tik eglutę, bet ir užuolaidų karnizus bei palanges.

 

Parašykite komentarą