Pliusai ir minusai perkant skolas

Daugeliui skolos asocijuojasi su neigiamais dalykais, tad retas, kuris jas nori turėti. Aišku, jeigu už turimą skolą kiekvieną mėnesį yra mokama suma, kuri yra nustatyta, tai ilgainiui jos nebelieka, tad nebelieka ir papildomų įsipareigojimų. Tačiau tikrai ne visiems viską pavyksta susitvarkyti taip gerai, kaip norėtųsi. Gyvenime gali atsitikti pačių įvairiausių situacijų, kurios gyvenimą pakreipia visai kita linkme, todėl kartais grąžinti skolų tiesiog nėra galimybės. Tačiau reikia žinoti, kad skolos neturi asocijuotis vien tik su neigiamais dalykais. Tam tikrais atvejais skolos turi ir privalumų, kai jos yra parduodamos. Todėl šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie skolų pirkimo pliusus ir minusus.

Skolų pirkimo pliusai

Nors kartais yra sunku patikėti, kad turimos skolos gali atnešti tam tikros naudos, tačiau taip yra iš tikrųjų ir pliusas yra ne vienas:

  • Sumažėja našta tam, kas turi dideles skolas;
  • Iš ko yra nusiperkama skola gali visiškai apie ją pamiršti, nes tuo užsiims įmonė, kuri ją ir nupirko;
  • Skolų išieškojimas bus neprieinamas, nes tiesiog skolų nebus, tad jūs neprarasite jokio turto ar kitos nuosavybės;
  • Įmonė įvertinus visą situaciją, kokioje stadijoje yra skola gali siūlyti skirtingas sąlygas, kuriomis skolą nusipirks. Jeigu ji yra pakankamai gerame stovyje, tai tos sąlygos gali būti pakankamai patrauklios.

Skolų pirkimo minusai

Žiūrint iš abiejų pusių, bet kokiu atveju galėsime susidurti ir su minusais. Aišku, tikriausiai pirmoji mintis, kuri šauna į galvą yra ta, kad iš minusų nieko gero gali ir nebūti, tačiau kartais jie nėra tokie svarūs, kad nugalėtų pliusus. Tad skolų pirkimas gali būti matomas iš neigiamos pusės, kad įmonė gali pasiūlyti ne tokias geras sąlygas, kokių norėta. Tačiau reikia nepamiršti, kad ji pirkdama skolas prisiima atsakomybę ir riziką, tad ji turi būti pamatuota. Tad jeigu jau žinote, kad su skola nesusitvarkysite, ją reikia pardavinėti kaip įmanoma greičiau, tada kur kas didesnė tikimybė, kad bus pasiūlytos palankesnės sąlygos. Dar vienas minusas gali būti tas, kad skola bus nenupirkta. Bet tokie atvejai yra pakankamai reti ir tikimybė yra maža.

Kuris variantas tinkamesnis?

Kaip matome iš pateiktų argumentų, nors gali pasirodyti ir keista, tačiau pliusų yra kur kas daugiau nei kad minusų, todėl drąsiai galima teigti, kad skolų pirkimas abiems pusėms yra naudingas, todėl tokia galimybe tikrai verta pasinaudoti.

 

 

Parašykite komentarą